Transmisja na żywo

Włącz transmisję z Sanktuarium Dzieciątka Jezus
Jeżeli nie masz sygnału przejdź do YouTube i wyszukaj parafia Jodłowa

Transmisje z Sanktuarium Dzieciątka Jezus w Jodłowej

Włącz transmisję z Sanktuarium Dzieciątka Jezus

Materiały do pobrania: Obchody Wielkiego Tygodnia, Rytuał Rodzinny

Ważny komunikat

Zgodnie z dekretem Biskupa Tarnowskiego Msze św. są sprawowane tylko w kościele parafialnym w Jodłowej. Od dnia 25 marca br. aż do odwołania we Mszy św. może uczestniczyć maksymalnie 5 osób - mogą to być wyłącznie osoby, które zamówiły intencję mszalną.
Wszystkich wiernych zachęcamy do pozostania w domach. Można zrobić głęboki rachunek sumienia, komunię duchową i łączyć się z modlitwą Kościoła poprzez transmisję radiową, telewizyjną lub internetową.
Kancelaria parafialna nieczynna. Kontaktujemy się z księdzem w sprawach ważnych. Numer telefonu do parafii: 14 672 60 08, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Zachęcamy do modlitwy w rodzinach, zwłaszcza do duchowej łączności w modlitwie różańcowej (o ustanie epidemii i w intencji chorych oraz służb medycznych i sanitarnych), odmawianej przez kapłanów codziennie o godz. 2030.
Aktualne intencje Mszy św. w zakładce: wieści z parafii / ogłoszenia parafialne.
Polecamy Was wszystkich opiece Jodłowskiego Dzieciątka Jezus i Matki Bożej Bolesnej.

Czytaj więcej: Ważny komunikat