V NIEDZIELA WIELKANOCNA

15 MAJA 2022 R.

1.Przeżywamy dzisiaj V Niedzielę Wielkanocną. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, są one przeznaczone na potrzeby WSD w Tarnowie.

2.Gorąco zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci, na nabożeństwa majowe do naszego sanktuarium. W niedzielę nabożeństwo o godz. 16.00, we czwartek o godz. 17.30 natomiast w pozostałe dni po mszy św. o godz. 18.00.

3.Jutro w liturgii przypada święto św. Andrzeja Boboli- prezbitera i męczennika, patrona Polski. Jest to zarazem dzień imienin naszego ks. bpa Andrzeja Jeża, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. W środę 18 maja przypada wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego prezbitera. W tym dniu zapraszamy również na godz. 16.00 do Dębowej na nabożeństwo do bł. Karoliny Kózkówny.

4.W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 11.00 nasz ks. Proboszcz będzie przeżywał jubileusz 25-lecia święceń kapłańskich. W czasie uroczystej sumy ks. Proboszcz wraz ze zgromadzoną wspólnotą parafialną podziękuje Bogu za te wszystkie lata kapłańskiej posługi. W tym szczególnym dniu otoczmy ks. Proboszcza modlitwą i życzliwością.

5.Stowarzyszenie Dębowa Razem zaprasza wszystkich parafian w sobotę na godz. 17.00 do kaplicy na mszę św. i nabożeństwo majowe połączone ze śpiewem pieśni maryjnych.

6.W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Mariana Grębskiego l.69 (Jodłowa) oraz śp. Ryszarda Czecha l.69 (Wisowa) pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.