O Pani moja, o Matko moja...

Cannot find Przyjęcie-DSM-2021 folder inside /parafia/images/galeria/Przyjęcie-DSM-2021/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:IdeaWebServer/6.0.0 (like Apache)
Client OS:Unknown
PHP:5.2.17

25. lutego 2021 w Dzień Bractwa Dzieciątka Jezus do wspólnoty Dziewczęcej Służby Maryjnej działającej przy Sanktuarium zostały przyjęte nowe dziewczęta. Po okolicznościowej homilii opiekun grupy ks. mgr Jan Maciuszek poprosił ks. Proboszcza Zenona Tomasiaka, aby przyjął w szeregi DSM-u siedem nowych dziewczynek. Po złożeniu przyrzeczenia dziewczynki otrzymały niebieskie pelerynki i cudowne medaliki, a następnie swoją służbę zawierzyły opiece Matki Bożej słowami modlitwy:

„O Pani moja, o Matko moja, cała się Tobie oddaję, ofiaruję Ci dzisiaj oczy moje, serce moje i całą siebie. Gdy przeto Twoją jestem, o Dobra Matko, broń mnie i strzeż jako dziecka i własności Twojej. Amen”.
            Tak to wydarzenie relacjonuje Tarnowski Gość Niedzielny!