Wakacje będą znów....

Na Liwocz do Sanktuarium Matki Bożej Pokoju

Wyprawa Grupy młodzieżówej: W czwartek, 20. sierpnia br. młodzież naszej parafii wyruszyła z granicy Dębowej i Czermnej na górę Liwocz. Towarzyszyli im ks. Jan oraz diakoni Andrzej i Łukasz. Młodzi w miłej, radosnej atmosferze leśną drogą udawali sie na pobliską górę. Po dotarciu do celu wszyscy zachwycali sie pięknymi widokami. Następnie młodzi odmówili różaniec, później posilili się, aby mieć siłę na powrót. Nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć oraz lodów. Wszyscy zadowoleni, choć na pewno troszkę zmęczeni udali sie szczęśliwie do domu. Zobacz galerię.


Pielgrzymka DSM i LSO z Dębowej: 26 sierpnia 2020 r., w Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, z Dębowej wyruszyła piesza pielgrzymka dzieci i młodzieży. Celem było Sanktuarium Matki Bożej Pokoju na górze Liwocz. Uczestnicy wyruszyli, aby podziękować za czas wakacyjnego wypoczynku i prosić o ustanie pandemii.
Grupa dębowskich ministrantów, lektorów i dziewcząt z DSM-u, po dotarciu na szczyt oddała cześć Matce Bożej, modląc się na różańcu wraz z diakonami Andrzejem i Łukaszem oraz księdzem Janem. Panie ze Stowarzyszenia „Dębowa razem” dla młodych pielgrzymów przygotowały poczęstunek, za który gorąco dziękujemy. Nasza galeria.

Wszystkim opiekunom i osobom zaangażowanym w realizację tego projektu  mówimy BÓG ZAPŁAĆ!