Czas wdzięczności

Dzień 18 maja 2020 r. (poniedziałek) to 100 rocznica narodzin wielkiego Polaka, świętego Jana Pawła II. Nasza wspólnota parafialna w podziękowaniu za dar narodzin Jana Pawła II uczciła to wydarzenie poprzez modlitwę różańcową, która odbyła się o godz. 2030 w naszym sanktuarium. W nabożeństwie różańcowym uczestniczyli parafianie z Jodłowej, Wisowej i Dębowej, lektorzy, grupa młodzieżowa GPS. Modlitwie różańcowej przewodniczył ks. dr Zenon Tomasiak. Odmawiane tajemnice były poprzedzone rozważaniem, które czytali przedstawiciele młodzieży. Nabożeństwo pięknym śpiewem ubogacił Pan organista oraz młodzież. Nabożeństwo zakończyło się procesją wokół sanktuarium wraz z relikwiami świętego Jana Pawła II, modlitwą i błogosławieństwem, a także odśpiewaniem ulubionej pieśni Papieża „Barka" oraz Apelu Jasnogórskiego przy pomniku św. Jana Pawła II. Dziękujemy za wspólną modlitwę. Zobacz galerię.

O pielgrzymowaniu do Rzymu... - możesz przeczytać tutaj!