Matko, która nas znasz...

W dniu 11 października 2019 r. w piątek w Dębowej wierni wraz ks. Janem Maciuszkiem, duszpasterzem w Dębowej, zgromadzili się obok przydrożnego krzyża w osiedlu Budy, aby o godz. 16-ej wyruszyć w stronę dębowskiego kościoła w procesji różańcowej.
Każda stacja procesyjne była wyznaczona krzyżem z ilustracją ukazującą cześć bolesną różańca św.
Modlitwie różańcowej przewodniczyła Patrycja Papciak. Odmawiane tajemnice były poprzedzone rozważaniem.
Dziewczęta z DSM niosły duży drewniany różaniec i włączały się w modlitwę poszczególnych tajemnic.
Śpiew prowadził lokalny organista. Nabożeństwo zakończyło się Msza świętą w kościele. W procesji różańcowej brało udział 106 osób. Dziękujemy za wspólną modlitwę. Foto Paweł Studniarz. Zobacz galerię.