Wyzwanie dla młodych....

W dniach 8-12 lipca 2019 roku odbyło się XXXII Międzynarodowe Saletyńskie Spotkanie Młodych w Dębowcu pod hasłem "Wyzwanie". W tych dniach młodzież z naszej parafii chętnie słuchała konferencji, które były wygłaszane przez Karolinę i Macieja Piecha, ks. Tomasza Źwiernika "Dzikiego", Lidię Miś, ks. Jakuba Bartczaka, Adama Polkowskiego oraz Darka Malejonka "Maleo".
Wieczorem odbyły się dwa koncerty, była też dyskoteka. W sposób szczególny głęboko poruszył nas koncert uwielbienia z adoracją Najświętszego Sakramentu. Młodzież bardzo chętnie uczestniczyła w spotkaniach, mimo iż pogoda nie dopisywała. Bardzo się cieszyliśmy z koncertu zespołu 2 Tm 2,3.
W piątek po uroczystej Mszy Świętej powróciliśmy do naszych domów napełnieni Duchem Świętym i gotowi do podejmowania nowych Wyzwań. To był wspaniale spędzony czas, który pozostanie na długo w naszej pamięci.  Relacjonowała: Barbara Kos. Zobacz galerę.