Księże Krzysztofie...

 

Biblia mówi: ...wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie spraw pod niebem... (Koh 3, 1-11). Był czas witania, a po pięciu latach nastał czas wdzięczności i pożegnania. To niełatwy moment dla nas wszystkich i chociaż smutek wkrada się do naszych serc to św. Paweł radzi: ...w każdym położeniu dziękujcie taka jest, bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem Was...(1 Tes 5, 12 nn).
Dlatego dziś dziękujemy Bogu za pięć lat przeżyte razem z Tobą, księże Krzysztofie. Dziękujemy Ci za każdą Eucharystię, rozdzielone Komunie św., wygłoszone kazania, przekazane Boże Miłosierdzie w konfesjonale, udzielone sakramenty św.
Wyrażamy wdzięczność za każdą wizytę duszpasterską gdzie błogosławiłeś nasze domy. Dziękujemy za wszystko co składa na życie lokalnego Kościoła. Pamiętamy o Twojej trosce o dzieci na katechezie i młodzież na spotkaniach grup parafialnych.

Dziękujemy za wszelkie dobro, jakie stało się Twoim udziałem. Dzisiaj, chociaż nam smutno, że przechodzisz do nowej parafii to radujemy się razem z Tobą, z Twojej nominacji na proboszcza w Łysej Górze.
Życzymy Ci obfitych owoców pracy duszpasterskiej w nowej parafii, sukcesów i dalszych awansów w hierarchii Kościelnej. Niech Jodłowska Boża Dziecina błogosławi Ci we wszystkich poczynaniach, Maryja - Matka wszystkich kapłanów wyprasza zdroje niewyczerpanych łask, które jakże potrzebne są w dzisiejszej trudnej pracy duszpasterskiej, a św. Jan Maria Vianney - patron proboszczów niechaj Cię wspiera w trudnych chwilach...

DSC_0041.JPGDSC_0028.JPGDSC_0029.JPGDSC_0024.JPGDSC_0027.JPGDSC_0030.JPGDSC_0032.JPG