Tajemnica Świętych Obcowania

W uroczystość Wszystkich Świętych w kościele sanktuaryjnym Msze św. 700, 900, 1100. Na dojazdach o godz. 830 Wisowa i Dębowa 1000. O godz. 14-ej Nieszpory żałobne z kazaniem i procesja na cmentarz z wypominkami i później zostanie odprawiona Msza Święta w kaplicy na cmentarzu.
W piątek, 2 listopada, przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W kościele parafialnym Msze Święte o godz. 630, 1000 17-ej, wypominki za zmarłych pół godziny przed każdą Mszą św. Na dojazdach w Dzień zaduszny Msze św. w Wisowej i Dębowej 800.
Nie zapominajmy, że przez osiem pierwszych dni listopada duszom w czyśćcu możemy ofiarować wielki dar – odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w ich intencji oraz spełnienie pozostałych zwykłych warunków, to znaczy: stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjęcie Komunii św., odmówienie modlitwy w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego.
Wypominki listopadowe czytane będą pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
W niedziele listopada Msza św. wieczorna będzie na cmentarzu o godz. 15-ej, oprócz ostatniej 25 listopada.