Poznawać Chrystusa ukrzyżowanego...

Msza Prymicyjna dla każdej parafii jest wyjątkowym wydarzeniem. Ks. Fabian Grębski sprawował ją w Jodłowej 29 maja 2016 roku, o godz. 11-ej. Jako hasło swojej posługi obrał słowa św. Pawła z Pierwszego Listu do Koryntian: "Postanowiłem bowiem będąc wśród was nie znać niczego więcej jak tylko Jezusa Chrystusa i to ukrzyżowanego" (1 Kor 2, 2).
W wyjątkową liturgię włączyli się przedstawiciele wszystkich grup działających w parafii oraz przedstawiciele władz samorządowych. Kazanie o powołaniu wygłosił ks. Leszek Grębski, wikariusz z Lubczy, związany więzami krwi z naszym ks. Prymicjantem. Po procesji eucharystycznej odbyło się błogosławieństwo z rozdawaniem pamiątkowych obrazków.
W godzinach popołudniowych dla gości ks. Prymicjanta młodzież z grupy GPS przedstawiła okolicznościowy program o powołaniu do kapłaństwa z elementami wspomnień z lat młodzieńczych nowego kapłana. galeria