Oddajemy Ci hołd...

Uroczystą Pasterką w Sanktuarium Dzieciątka Jezus w Jodłowej rozpoczął się Wielki Odpust. Mszy św. przewodniczył i kazanie wygłosił JE ks. Bp dr Stanisław Salaterki. Cała uroczystość była pokłonem nowonarodzonemu Jezusowi, który przez swoje narodzenie z Dziewicy Maryi, jako Bóg i Człowiek zarazem, ukazuje nam swoje Serce pełne miłości.
Owinięty w pieluszki i złożony w żłobie przynosi nam zbawczą miłość swojego Serca.
Hołd Dzieciątku oddawali również radiosłuchacze za pośrednictwem Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz, zwłaszcza chorzy, cierpiący i samotni.
Dzieciątko Jezus, w tę świętą noc, stając przy Twoim żłóbku chcemy jeszcze lepiej poznać naszą ludzką godność, gdyż ukazałeś się nam jako Syn Boży złączony z naszym człowieczeństwem. galeria