Dzień Bractwa Dzieciątka Jezus

W czwartek, 25 września przypadł kolejny Dzień Bractwa Dzieciątka Jezus. Jak co miesiąc przed cudowną figurką zgromadzili się wierni z naszej parafii oraz pielgrzymi z okolicznych miast i wiosek. Po odśpiewaniu Drogi Betlejemskiej rozpoczęła się Msza Święta pod przewodnictwem ks. Grzegorza Urbana, michaelity, który wygłosił słowo Boże i podzielił się swoim świadectwem. Pozostali koncelebransi to ks. Zdzisław Socha proboszcz z Kiczni, ks. kanonik Mieczysław Składanowski i ks. Łukasza Pukło. Przy ołtarzu służyli również klerycy: Fabian Grębski i Mariusz Kopacz, a także LSO i DSM. Po Mszy Świętej w Koronce do Dzieciątka Jezus wierni przedstawili swoje prośby i podziękowania za opiekę i błogosławieństwo Boskiego Dzieciątka. Nasza galeria.