INFORMACJA PUBLICZNA

Jodłowa 11 czerwca 2024 r.
Postępowanie  2/2024

ZAPROSZENIE
do składania ofert w ramach projektu „Zabezpieczenie fundamentów i ścian oraz naprawa konstrukcji frontowej fasady kościoła pw. św. Mikołaja w Jodłowej”

I. ZAMAWIAJĄCY:
1. Parafia Rzymskokatolicka św. Stanisława BM w Jodłowej, 39-225 Jodłowa, Jodłowa 56.
2. Nazwiska osób upoważnionych do kontaktów z Wykonawcami, w tym do podpisywania pism informujących o decyzjach Zamawiającego: Ks. Piotr Adamczyk
3. Telefon: 14-672-60-08 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-15.00)
5. Adres strony internetowej Zamawiającego: https://jodlowa-wiz.diecezja.tarnow.pl/#start
6. Godziny pracy Zamawiającego: 9.00-15.00

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT NINIEJSZEGO ZAPROSZENIA  poniżej:

Jodłowa, 4 lipca 2024 r.
Postępowanie  3/2024

ZAPROSZENIE
do składania ofert w ramach projektu Roboty konserwatorskie przy kościele pw. św. Stanisława BM w Jodłowej”

1. ZAMAWIAJĄCY:
  2. Nazwiskaosób upoważnionych do kontaktów z Wykonawcami, w tym do podpisywania pism informujących o decyzjach Zamawiającego: Ks. Piotr Adamczyk
  3. Telefon: 14-672-60-08 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-15.00
  6. Godziny pracy Zamawiającego: 9.00-15.00

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT NINIEJSZEGO ZAPROSZENIA  poniżej:

Jodłowa, dnia 10.07.2024r.

Odpowiedzi na pytania i zmiana terminu składania ofert

Postępowanie nr 2/2024 na zadanie pn. „Zabezpieczenie fundamentów i ścian oraz naprawa konstrukcji frontowej fasady kościoła pw. św. Mikołaja w Jodłowej”

W postępowaniu nr 2/2024  na zadanie pn. „Zabezpieczenie fundamentów i ścian oraz naprawa konstrukcji frontowej fasady kościoła pw. św. Mikołaja w Jodłowej” wpłynęły następujące pytania,  na które Zamawiający udzielił odpowiedzi:

Pyt.1. Czy zamawiający dopuszcza zmianę przebiegu sieci kanalizacji deszczowej i w razie konieczności zamianę materiału na rury elastyczne z uwagi na istniejące mogiły - nagrobki?

Odp. Kanalizacja deszczowa wykonywana będzie w obrębie ścian zewnętrznych kościoła, zaprojektowano rury kanalizacyjne typ ciężki i takie mają pozostać ze względu na zabytkowy charakter obiektu. Odprowadzenie wód deszczowych do istniejącej kanalizacji dn160 przy kościele, która pozostaje bez zmian w związku z tym nie będzie żadnej ingerencji w istniejące nagrobki

Pyt.2. Czy zamawiający posiada zgodę (lub uzyska zgodę) od zarządcy sieci kanalizacji sanitarnej na odprowadzenie wody deszczowej, oraz zgodę zarządcy drogi na wykonanie robót w pasie drogi powiatowej?

Odp. Nie ma takiej potrzeby

Odprowadzenie wód deszczowych do istniejącej kanalizacji dn160 przy kościele, która pozostaje bez zmian w związku z tym nie będzie żadnej ingerencji w istniejące nagrobki.

Zamawiający informuje, że pytania i odpowiedzi będą wiążące przy składaniu ofert a pozostałe zapisy treści zaproszenia do składania ofert zostają bez zmian.

Jednocześnie informuje, że w związku z przedstawionymi pytaniami Zamawiający  wydłuża termin składania ofert do dnia  16.07.2024r.