DROGA KRZYŻOWA „DO GRANIC”
20 marca 2026 o 19.00 z naszego Sanktuarium po raz szósty wyruszyła Droga Krzyżowa „do granic„. Razem z Jezusem, rozważając Jego mękę ok 120 osób poszło granicami naszej parafii omadlając rodziny. Dziękujemy za podjęty trud i świadectwo wiary.

2026 20 marca godzina 19.00







