Św. Mikołaj uosobieniem dobroci

9. grudnia br. gościliśmy w naszej parafii Świętego Mikołaja. Święty przybył razem z pomocnikami - Aniołami, by obdarować grzeczne dzieci prezentami. Obecność Świętego była także podziękowaniem dla dzieci i młodzieży zaangażowanej w grupach działających przy parafii pw. św. Stanisława BM w Jodłowej, m.in. dla LSO, DSM, GPS, Zespół muzyczny i "Jezulatek". Łącznie w parafii w grupach i stowarzyszeniach działa 181 ludzi młodych uwzględniając duszpasterstwo w Dębowej i Wisowej.
Dzieci na przyjście Świętego Mikołaja zostały przygotowane przez Aniołów, które zadając najmłodszym pytania przybliżyły postać Świętego i jego dobroczynną działalność. Dziewczęca Służba Maryjna przywitała Gościa gromkim śpiewem. Święty Mikołaj nie zapomniał o żadnym dziecku. Chętnie rozmawiał oraz sprawdzał wiedzę religijną. Kolejna wizyta Świętego już za rok!